0

Informacje o Just Cause 4 | Just Cause 4 PL

Just Cause 4, będzie już czwartą z kolei częścią serii. Z pewnością można stwierdzić, że poprzednie części bardzo dobrze się przyjęły. Czy to na PC, PS, czy XBOX na każdej z platform gra była bardzo popularna. A czym właściwie jest Just Cause, jak wyglądały poprzednie części i jak ma wyglądać następna część czwarta?

Pierwszy Just Cause ujrzał światło dzienne w 2006 roku, i został bardzo dobrze odebrany przez graczy. Swoją popularność pewnie też zawdzięczał, wtedy rosnącej popularności „Sand boxów”, który trend bez wątpienia rozpoczęła seria GTA. Ale to temat na inny post… Jak ma wyglądać czwarta z części, która ukaże się już niedługo? Śmiało można powiedzieć, że bardzo obiecująco. Mamy już zdjęcia, które jak to na Just Cause przystało wyglądają epicko! Także możemy obejrzeć Gameplay, w którym też bardzo dużo widać samej gry.

Fakt nie od strony misji i samej fabuły, jednakże przecież nie za to kochamy serie Just Cause. Większości osób chodzi w tej grze o czysty sand box i masę możliwości zabawy w nim. Chyba już kultowe dla serii niekonwencjonalne rozwiązania przemieszczania się jak np. liny którymi możemy się przyciągać do powierzchni, możemy użyć ich do podczepienia przedmiotów, pojazdów a nawet ludzi. Od Just Cause nie wymagamy realizmu a dobrej zabawy, której z pewnością nie zabraknie w czwartej odsłonie cyklu.

Na gameplay’ach widzimy duże zróżnicowane jeżeli chodzi o lokacje. Zauważymy bardzo dużo miejsc pozamiejskich ale też miejskich lokacji nie zabraknie. Same miejsca pozamiejskie są bardzo zróżnicowane, zauważymy tam wielkie puste przestrzenie, a nawet górskie zaśnieżone okolice. Na pewno będzie co robić już w samej grze.

Duże lokacje, zróżnicowane bronie, pojazdy. Masa wybuchów i emocji, ogrom zabawy – to wszystko nas czeka w Just Cause 4. My nie możemy już się doczekać, obserwujcie naszą stronę i razem z nami wyczekujcie na najnowszą część Just Cause 4.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *