0

Just Cause 4 Mapa | Just Cause 4 PL – Jak wyglądać bezie mapa

Just Cause 4 PL | Just Cause 4 PC | Just Cause 4 Mapa

Jak będzie wyglądać mapa nadchodzącej już czwartej części serii Just Cause? To pytanie już się pojawia od jakiegoś czasu, w końcu do gry pozostało już tylko parę dni. Więc jak z tą mapą?

Just cause 4 chomikuj | Just Cause 4 pobierz

Na przedstawionych materiałach filmowych możemy częściowo zobaczyć co przyszykowało dla nas Avalanche Studios. Co pokazują filmy? A, bardzo zróżnicowane lokacje, które wyglądają na prawdę zjawiskowo. A jak dokładnsie wygląca Just Cause 4 mapa?

Just Cause 4 | Just Cause 4 jak, skąd | Just Cause 4 torrent

Na powyższym filmie możecie zobaczyć jak gracz, zwiedza mapę drogą powietrzną. Na samym początku widzimy bardzo ciekawe zaśnieżone tereny górzyste. Wygląda to na prawdę powalająco. Po chwili ten płynny przejazd na tereny „zielone”.

Nie zabrakło miejsca na tereny miejskie, i widzimy na gameplay’u mniejsze miasteczka, bardziej wioski i też te spore. Just Cause 4 Mapa jest bardzo „różna” tak jak od początku deklarowali twórcy z Avalanche Studios. Widzimy na tych materiałach, że nie było w tym żadnej przesady a mapa jest mocno zróżnicowana.

W Solis, które w grze znajduje się w Ameryce Południowej widzimy najróżniejsze tereny. Pustynie, góry, polany, lasy i miasta – to możemy zauważyć na filmach z gry.

No nic tylko czekać, to co widzimy na filmach to pewnie tylko przedsmak tego co zauważymy w finalnej wersji gry. Ta ma wyjść już 4 grudnia czyli dokładnie za tydzień (7 dni)! Miejmy nadzieje, że te filmy i gameplay’e pokazują faktyczny stan rzeczy i gra będzie wyglądać tak samo. Teraz w oczekiwaniu możecie przeczytać nasze posty na temat gry, na przykład ten o wymaganiach sprzętowych.

Także znajduje się na naszej stronie wpis o fabule (just cause 4 fabuła).

I będziecie przygotowani na grę, haha. Zapraszamy na nasze sociale i do pobrania gry (pobierz) jak najszybciej bo już nie długo trzeba grać w nowe Just Cause 4. Cześć i do usłyszenia.

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *