0

Just Cause 4 – po premierze. Jak wypada gra?

Just Cause 4 PC | Just Cause 4 PL

Minęły już dwa dni od premiery, co dostaliśmy, czy opłaca się pobrać, i ogólne informacje o grze przeczytasz w tym poście. Zapraszamy do lektury.

Just Cause 4 chomikuj

Just Cause 4 PL Wyszło dokładnie 4 grudnia, 2018 roku – czyli raptem dwa dni temu. Jak grę oceniają gracze i recenzenci? Jak wypadła i jak ma się finalna wersja do tej nam obiecywanej. Mamy to czego chceliśmy, czy jednak dostaliśmy całkowicie odmienny produkt? Przebadamy sprawę w tymże artykule o Just Cause 4, zapraszamy do przeczytanie poniższego tekstu.

W serwisie gry-online, gra ma 7,5 punkta na 10. Czy to dobry wynik? Wydaje nam się, że tak. Gracze jak zawsze przyjęli grę bardzo dobrze, z resztą jak każdą z serii Just Cause. Oczywiście zdarzają się bugi, i problemy w grze – jak w każdej. Jednak są to nie za bardzo znaczące ich ilości.

Wiele z graczy grających w Just Cause 4 opisuje grę, jako bardzo podobną do poprzedniczki, czyli Just Cause 3. Między tymi odsłonami minęło już trochę czasu więc możemy także porównać obydwie z części – co się zmieniło a co pozostało takie same.

Ale czy jest sens pobierać Just Cause 4? Sens jest, jak najbardziej. Myślimy, że fanowi serii gra z pewnością przypadnie do gustu. A może i nawet nie fanowi, bo zwykły gracz, który nie wymaga wielce rozbudowanej fabuły i niesamowitego realizmu, gra sprawi bardzo dużą frajdę.

Chociażby bawiąc się nią, samo przemieszczanie się charakterystycznymi dla serii Just Cause metodami, pokroju spadochron, skrzydła i liny jest bardzo ciekawe. Gra umożliwia także bardzo dużo możliwości zabawy, eliminowania wrogów i w ogóle posiada niesamowicie zróżnicowaną zawartość. Polecamy każdemu fanowi serii i nie tylko. Gra prezentuje się na prawdę dobrze, nie wiele studiów tworzących gry może się pochwalić grą typu Just Cause 4, gdzie gracz bawi się samą mechaniką gry niż fabularną zawartością gry.

Zapraszamy do Just Cause 4 pobierz

Cześć i do następnego!

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *