0

Opis Fabuły Just Cause 4 (Fabuła) | Just Cause 4 PL

Just Cause 4 Opis Fabuły | Just Cause 4 PL | Just Cause 4 Fabuła

Just Cause 4 już coraz bliżej, czekamy, czekamy… A jak wyglądać będzie fabuła gry, czy jest już jakiś zarys jej dla nas dostępny? Otóż tak. Postaramy się skrócić fabułę podaną przez twórców gry w tym o to poście.

Jak na razie nie mamy zbyt wiele informacji o fabule Just Cause 4. Fabuła jest opisana dość szczątkowo ale…

Just Cause 4 Fabuła

Wcielimy się w znanego nam już Rico Rodriguez, to właśnie Rico graliśmy w poprzednich odsłonach Just Cause. Tym razem Rico trafi w nieistniejące w rzeczywistości państwo w Ameryce Południowej, Solis. Solis jest okupowanym przez niejakie Black Hand, jest to organizacja prowadzona przez Gabriele Morales.

Black Hand jest bezwzględną organizacją, której Rico będzie musiał się przeciwstawić. Dodatkowo Solis nawiedzają co najmniej niesprzyjające warunki pogodowe. A także przewinie się historia związana z ojcem Rico Rodriguez’a. Fabuła zapowiada się ciekawie.

Na razie tylko tyle wiemy jednak brzmi na prawdę, bardzo ciekawie. Będzie w co grać – w Just Cause 4 mamy zobaczyć bardzo duże zróżnicowanie jeżeli chodzi o lokacje i właśnie pogodę. Jak to będzie wyglądać z pogodą nie wiemy jednak zróżnicowanie pod względem lokacji zauważyć możemy na trailerach i gameplay’ach z gry. Te wyglądają na prawdę pokaźnie.

Poprzednie gry z cyklu Just Cause, wyglądały także bardzo ładnie. W szczególności ostatnia z części, część trzecia, ale czwarta ma nas powalić na kolana. Miejmy nadzieje, że tak właśnie się stanie, tymczasem nam nie pozostało zbyt wiele jak tylko czekać na premierę gry, która odbędzie się dokładnie 4 grudnia – czyli już bardzo niedługo!

Data jako 4 grudnia pewnie nie jest przypadkowa hehe, no nic zobaczymy co twórcy pokażą w czwartej części. Z silnika pewnie wyciągną to samo co w części trzeciej, czyli co tylko możliwe, a może nawet w tym przypadku jeszcze więcej (jeśli się w ogóle da). My czekamy a wy?

Just Cause 4 downalod | Pobierz

admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *