1

Wymagania sprzętowe do Just Cause 4 | Just Cause 4 PL

Just Cause 4

Hej. Wymagania sprzętowe nadchodzącego Just Cause 4 pewnie interesują wielu potencjalnych graczy. I o ile, gracze konsolowi nie będą mieli z tym problemu to „pc-towcy” już może i muszą swój komputer odpowiednio przygotować. Poniżej podajemy szczegółowe specyfikacje jakie trzeba spełnić by przyjemnie sobie pobrać w tytuł.

Just Cause 4 PL

Rekomendowane: Intel Core i7-4770 3.4 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz, 16 GB RAM, karta grafiki 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX Vega 56 lub lepsza, 59 GB HDD, Windows 10 64-bit

Minimalne: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R9 270 lub lepsza, 59 GB HDD, Windows 7 64-bit

Dość wymagająca produkcja, trzeba przyznać. Jednak, czy powinniśmy się dziwić? Avalanche Studios, które tworzy Just Cause 4, z pewnością wyciąga z silnik gry ile tylko się da. Poprzednia, trzecia część chyba bardzo dobrze to pokazała. Mechanika jest w tej grze po prostu przepiękna! No… może sterowanie samochodami było nieco „upośledzone” jednak kto w Just Cause, porusza się pojazdami? Hehe. A może coś się zmieni i w tej wersji zauważymy na prawdę dobry model sterowania pojazdami ulicznymi? Kto wie, tylko poczekać ten jakże krótki czas by się przekonać.

Just Cause 4 chomikuj

Na naszej stronie just-cause4.pl, będziecie mogli się spodziewać najnowszych informacji dotyczącej Just Cause 4. Uwierzcie mi, że jest na co czekać. To co możemy zaobserwować na trailerach i gameplayach to pewnie nic w porównaniu z całością jaką już niedługo zobaczymy.

admin

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *