1

Just Cause 4 PL Pobierz | PC Just Cause 4 [Torrent]

Wersja na PC Just Cause 4 PL | Just Cause 4 PL

just-cause4.pl-4
Najnowsza część serii opowiada o znanym nam Rico Rodriguezie, który przemierza tereny fikcyjnego państwa na kontynencie Ameryki Południowej, Solis. Na terenie Solis panuje okropny reżim prowadzony przez Black Hand. Black Hand jest organizacją dowodzoną przez niejaką Gabriele Morales. Rico będzie musiał zatrzymać panowanie Black Hand, także po drodze ma przebijać się motyw jego ojca. Dokładniejszych szczegółów nie mamy na ten temat jednak brzmi bardzo ciekawie.

To jaki sprzęt jest potrzebny do odpalenia gry na kompie mogliście przeczytać w naszym poście o wymaganiach sprzętowych.

Kliknij w ikonę aby pobrać

Just Cause 4 [all-pack]

pobierz

Jeśli mówić więcej o samej grze, to możemy podać kilka ciekawostek na temat gry i jej mechaniki. Więc mapa będzie wielkości 1024 kilometrów kwadratowych, składać będzie się z bardzo różnych lokacji od miast, gór, lasów, pól po wioski i akweny wodne. Bardzo duża ilość zróżnicowanych pojazdów da nam możliwość do szybkiego przemieszczania się po tak dużej mapie. Samochody, samoloty, motory, śmigłowce czy pojazdy wodne (skutery, łodzie) to wszystko dostępne w Just Cause 4. Oczywiście nie zabraknie naszych ulubionych metod kojarzonych z poprzednich części serii Just Cause jak między innymi… liny, którymi możemy podczepiać przedmioty do innych przedmiotów bądź bardzo szybko się przyciągać do powierzchni, spadochron i wiele innych – z pewnością doda to bardzo dużo zabawy płynącej z gry.

 

Podobne wyszukiwania:

Just Cause 4 PL | Just Cause 4 PL skąd pobrać

Just Cause 4 PL | Just Cause 4 PL do pobrania

Just Cause 4 PL | Just Cause 4 torrent

Just Cause 4 PL | Just Cause 4 download

Just Cause 4 PL | Just Cause 4 wersja na PC

admin

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *